Marek, 42 lata
Choroba Refluksowa Przełyku

Marek to 40-letni mężczyzna, który cierpi na chorobę refluksową przełyku. Miał częste zgagi, pieczenie w gardle, bóle w klatce piersiowej, kaszel i chrypkę. Te objawy utrudniały mu życie i pracę. Leczył się farmakologicznie, ale nie uzyskiwał trwałej poprawy. Chciał spróbować zmienić swoją dietę, ale nie wiedział, jak to zrobić nie rezygnując ze swoich ulubionych potraw.
Dotychczasowe próby zmiany odżywiania były z tego względu porzucane.

Współpraca

Marek zdecydował się na współpracę ze mną i wybrał konsultację dietetyczną online. Dzięki mojej pomocy dowiedział się, jak dieta może wpłynąć na leczenie choroby refluksowej przełyku, jakie produkty są lepsze, a jakie gorsze dla jego zdrowia, i jak je zastępować lub modyfikować. Nauczył się również odpowiednich nawyków żywieniowych, które pozwoliły mu uniknąć lub złagodzić objawy.

Efekty

Po miesiącu stosowania diety Marek poczuł znaczną poprawę swojego stanu. Zgagi, pieczenie, bóle i kaszel ustąpiły, a gardło i przełyk się zregenerowały. Marek poczuł się lepiej, spokojniej i szczęśliwiej. Nie musiał już zażywać leków, a jego jakość życia znacznie się poprawiła. Był bardzo zadowolony i wdzięczny za moją pomoc.
Ja również jestem bardzo zadowolona z jego zaangażowania i determinacji pomimo tego, że spotykaliśmy się na wizytach jedynie online.

Możesz być następnym, który osiągnie swoją wymarzoną metamorfozę dzięki mojej pomocy dietetycznej. Zapraszam Cię do zapoznania się z moimi usługami. Tam znajdziesz szczegółowy opis mojej oferty, cennik, warunki współpracy i formularz kontaktowy. Nie zwlekaj i zarezerwuj swój termin już dziś. Czekam na Ciebie!