Anna, 35 lat
redukcja wagi ciała
Bez Schorzeń

Ania to 35-letnia kobieta, która przyszła do mnie z problemem nadwagi. Ważyła 85 kg przy wzroście 165 cm, co dawało jej wskaźnik BMI równy 31,2 – oznaczający otyłość I stopnia. Anna nie miała żadnych chorób współistniejących, ale czuła się zmęczona, senna i nieatrakcyjna. Chciała schudnąć, ale nie wiedziała, jak to zrobić
w zdrowy i skuteczny sposób. Nie lubiła głodówek, liczenia kalorii i ćwiczeń fizycznych.

Współpraca

Zaproponowałam jej pakiet dietetyczny, który składa się z czterech konsultacji dietetycznych (pierwsza + trzy kontrole) oraz planu żywieniowego dostosowanego do jej celu oraz tempa i stylu życia. 

Na pierwszej konsultacji przeprowadziłam analizę składu ciała BIA, wywiad żywieniowy, analizę nawyków żywieniowych, ocenę stanu zdrowia i składu ciała, ustaliłam cele i potrzeby żywieniowe Anny, opracowałam indywidualny plan żywieniowy i zalecenia, a także zapewniłam wsparcie i motywację.
Na kolejnych konsultacjach monitorowałam postępy Anny, wprowadzałam niezbędne korekty oraz odpowiadałam na pytania.

Plan żywieniowy Anny był zróżnicowany, smaczny i łatwy do przygotowania.
Nie ograniczał żadnych grup produktów, ale opierał się na zasadach zdrowego odżywiania. Dieta nie opierała się na głodówce, ale również zdjęła z Ani odpowiedzialność za liczenie kalorii.

Oprócz diety, zachęciłam Annę do zwiększenia aktywności fizycznej, np. spacerowania, jazdy na rowerze, tańca, jogi, itp. Nie narzucałam jej żadnego konkretnego treningu, ale sugerowałam, żeby wybierała takie formy ruchu, które sprawiają jej przyjemność i pasują do jej harmonogramu.

Efekty

Efekty były niesamowite. Po czterech miesiącach współpracy Anna schudła 15 kg, obniżyła swój wskaźnik BMI do 25,7 – oznaczającego prawidłową masę ciała. Poprawiła się jej kondycja, samopoczucie i wygląd. Czuła się lekka, energiczna
i piękna. Zyskała pewność siebie, pozytywne nastawienie i nowe nawyki żywieniowe. Była bardzo zadowolona i dumna ze swojego osiągnięcia, a ja z jej podejścia do zmian.
To była prawdziwa metamorfoza!

Możesz być następnym, który osiągnie swoją wymarzoną metamorfozę dzięki mojej pomocy dietetycznej. Zapraszam Cię do zapoznania się z moimi usługami. Tam znajdziesz szczegółowy opis mojej oferty, cennik, warunki współpracy i formularz kontaktowy. Nie zwlekaj i zarezerwuj swój termin już dziś. Czekam na Ciebie!